Як почати власний бізнес

Як почати власний бізнес?

 

       Власний бізнес – це відносно доступний спосіб організувати зайнятість для себе та родини в часи кризи, вирішити економічні проблеми. Власний чайний бізнес – це ще й смачний та цікавий спосіб вигідно вкласти відносно не великі кошти!

 

     Щоб почати чайний бізнес і бути вдалим у ньому, потрібно слідувати правилу – «візьми і зроби». Розпочинати бізнес варто лише тому, хто може себе вмотивувати, заставити, змусити робити не тільки приємні (прямо пов’язані із отриманням прибутку), але і щоденні нудні справи, що є фундаментальними.  Але це є філософія, і якщо Ви ще читаєте, то далі – практика чайного бізнесу.

 

      Очевидно, що коли Ви цікавитеся відкриттям власної торгівельної точки або магазину з продажу вагового чаю, Ви цікавитеся перш за все загальною сумою інвестицій, або простіше – питанням – скільки треба вкласти? Однозначну відповідь сформулювати складно, але спробуємо дати більш менш точні цифри на прикладі торгівельного відділу до 6 м.кв.. Для зручності вартість подана в умовних одиницях, що дорівнюють доларам США.

 

         Торгівельний відділ 6 м.кв.:

 

1. Меблі –1000 у.о.

 

2. Банки для зберігання чаю та кави – 350 у.о.

 

3. Ваги, совок, калькулятор тощо – 50 у.о.

 

4. Чай – 70 видів по 0,5 кг (для старту) – 1000-1200 у.о.

 

5.  Кава – 20-30 видів по 0,5 кг (для старту) – 300 у.о.

 

6.  Кавоварка (не нова) + кавомолка (нова) – 800 у.о.

 

7.  Посуд та аксесуари – 300 у.о.

 

   Таким чином, загальна вартість складає близько 4000 у.о. із них в товар – біля 50%.

 

   Як швидко окупляться такі вкладення? -для само зайнятих – близько 6-8 місяців, для інвесторів, що беруть у найм продавців – 8-12 міс.

 

    Проте всі ці данні не є об’єктивними, оскільки кожен із показників може бути меншим чи більшим залежно від розмірів, вибраного асортименту і таке інше. Крім того, на окупність такого бізнесу дуже сильно впливає обране місце реалізації, а також якість роботи продавця (саме тому для само зайнятих, коли власник працює також і продавцем, строк окупності менший).

 

   Безумовно, роздрібний чайний бізнес має багато хитрощів та нюансів, які можуть суттєво покращити його результативність. Хоче дізнатися про них? – зверніться до нас!

Прорахуємо ваше замовлення і дамо відповідь на ваші запитання

Ім'я*

E-mail*

Телефон*

Повідомлення*