Про компанію

Про компанію

 

     ТОВ «Т-ХАБ» – українська чайна компанія, що заснована в 2014 році. Наша головна мета – організація прямих поставок високоякісного чаю із країн його походження Китаю, Індії, Цейлону, Кенії, Німеччини (ароматизовані, трав’яні та фруктові чаї) та інших, безпосередньо на полиці спеціалізованих роздрібних магазинів України. Робота без дилерів та посередників як в імпорті, так і у продажах, дозволяє нам формувати одну із найкращих цінових та якісних пропозицій на ринку, що є безумовною перевагою співробітництва з нами.

 

    Ми пропонуємо новий бренд вагового чаю «Т-Майстер», що вже включає понад 150 найменувань високоякісних чаїв із різних країн світу, індійський чай в дерев’яній упаковці, пакетований чай із Кенії, спеції для чаю “Масала», тощо. І все це – тільки початок!

 

     Новий сучасний дизайн бейджів та етикеток, що надаються безкоштовно всім нашим клієнтам, новизна продукції, її якість та ціна заслужили схвальні відгуки з боку наших клієнтів і це всього за півтора місяці продажів в 2014 році.  Успішний старт дозволяє нам з оптимізмом дивитися у майбутнє, незважаючи на кризу, та дає натхнення створювати нову продукцію для нашого ринку.

 

   Ми розуміємо, що вихід на вже існуючий ринок є складним, тому готові зробити більше для довготривалої і взаємовигідної співпраці. Саме тому нашу продукцію Ви можете отримати на вигідних умовах поставки, в зручному пакуванні (250г та 500г), з повним пакетом необхідних документів, і на стільки оперативно, на скільки це може зробити перевізник. Крім того, кожен клієнт може замовити безкоштовні зразки чаїв, що його цікавлять та отримати їх в зручний для себе час.

 

    А Ваш чай кращий?.. то навіщо платити більше?

Прорахуємо ваше замовлення і дамо відповідь на ваші запитання

Ім'я*

E-mail*

Телефон*

Повідомлення*